/
Menu

Blog Sayfamız

Blog

Kampanya ve Duyurular

Türk Hamamı; 

Altıyol masaj salonu olarak müşterilerimize kaliteli hizmet sunabilmek adına salonumuza hamam tadilatı yapmaktayız hamamımız göbek taşı ve kese hizmetide verebilecek şekilde yenilenerek dizayn edilmektedir.

+ Detaylı Bilgi

Masaj Salonu Seçerken;

Merhaba arkadaşlar ben altıyol masaj salonu web sitesi editörü ece Masaj salonu seçerken ruhsatlı olup olmamasına dikkat ediniz özellikle istanbulda ruhsatsız hizmet veren birçok masaj salonu ve spa merkezi yer alamkta buralardan alıcağınız masaj hizmeti deneyimsiz masözlerden yapılırsa sağlığınız için masaj olucağınız yere acı veya bedeninize bilinçsizce yapılmış bir masajın ağrısından başka birşey hissetmezsiniz. Gerek biz olalım gerekse başka salon tercihiniz olsun bu uyarılarımızı gözden geçirin lütfen sertifikalı masöz, masör ve terapistlere masajı hizmeti olunuz.

Altıyol Masaj Salonu Yorumları?

İnternet sitelerinde ve forum sitelerinde salonumuzu kötüleyen kötü yorum yazan kişiler yer almakta bunlara lütfen itibar etmeyiniz inanınki bu yazanların hiç biri altıyol masaj salonununa gelmemiştir. Amaçları hizmet verdiğimiz mekanımızı kötülemek. Tabi bizim için çok güzel yorum bırakanlar daha fazla altıyol masaj salonundan hizmet alıp bizlere teşekkürlerini ileten müşterilerimiz ve tekrar memnun kalıp gelmeye devam eden müşterilerimizde oldukça fazla.

Altıyol masaj salonu oolarak spa ve masaj sektöründe en iyi hizmeti sunmak için devamlı çalışmaktayız.

Detaylı bilgi alamk için çekinmeden beni mesai saatlerinde arayabilirsiniz saygılarımla.

Blog Sayfamız Yayında;

Bizi ve blog sayfamızı takip edin duyuru ve kampanyalarımızı sizlere burdan paylaşmaya başladık.