/
Menu

Masaj Çeşitleri

Masaj Çeşitlerimiz

Masaj Paketlerimiz

Masaj Çeşit ve Paketleri; Altıyol masaj salonumuzda verdiğimiz masaj şeşitleri aşağıda liste halinde görebilirsiniz.

Klasik Masaj; En çok tercih edilen masaj paketlerimizden birtanesidir klasik masaj tekniği tüm yorgun vucudunuzu aramalı yağlar ile bedeninizin dinç olmasını sağlamaktadır.

Spor Masajı; Masaj sporcuyu, vücuda yük olan yorgunluk maddelerinden ve kas sertliklerini, krempları zararlı yan etkiden korumakta, bunların sebep olacağı kas zedelenmelerini önler.

Medikal Masaj; Başlıca faydaları ağrıları gideriyor, kan dolaşımını düzenliyor ayrıca medikal masaj ile pek çok rahatsızlığın giderilmesinde önemli bir rol oynamakta.

Aromaterapi Masajı; Bitki özlerinden elde edilmimş karışımlardan hazırlanmakta ve özel masaj yağı karışımları ile uygulanan etrkili bir masaj yöntemi olarak bilinmektedir.

Thai Masajı; Thai yöntemi pasif esneme ve yumuşak basının vücudun enerji hatlarına uygulanması ile yapılmakta. Çok eski olan bu teknik 2.500 yıl öncesindem gelmektedir.

Taş Masajı; Sıcak Taş Terapisi ısıtılmış taşlar ile yapılan bir masaj tekniğidir. Taşlardan emilen ısı ile kan dolaşımı artırılır ve hücrelere daha çok kan iletilmesine yardımcı olur.

İsveç Masajı; Vücudun güne zinde başlaması veya yaşamın gündelik yorgunluk ve sıkıntıdan kurtulmak amacı ile yapılan genel dinlenme ve gevşeme yöntemi olarak kullanılan masaj türüdür.

Sizlere sunduğumuz masaj çeşitlerimiz paket halinde satılmaktadır içerisinde havuz, sauna ve buhar odası kullanımı dahildir. Masaj güncel fiyat bilgileri için bizi arayın.